Darmowa dostawa od 150 zł

Wersje językowe

Mocny sprzęt do ćwiczeń w domu   Mocny sprzęt do ćwiczeń dla siłowni

Ławki treningowe

Ławka prosta ROKK Smart RDL-130 Ławka prosta ROKK Smart RDL-130
Producent: ROKK
Cena:

595,00 zł

Cena netto: 483,74 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka regulowana ROKK Smart RDL-131 Ławka regulowana ROKK Smart RDL-131
Producent: ROKK
Cena:

975,00 zł

Cena netto: 792,68 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka regulowana ROKK Smart RDL-306 Ławka regulowana ROKK Smart RDL-306
Producent: ROKK
Cena:

1 290,00 zł

Cena regularna: 1 650,00 zł

Cena netto: 1 048,78 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ławka regulowana ze stojakami ROKK Smart RDT-131 Ławka regulowana ze stojakami ROKK Smart RDT-131
Producent: ROKK
Cena:

2 095,00 zł

Cena netto: 1 703,25 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka regulowana ze stojakami ROKK Smart RDT-406 Ławka regulowana ze stojakami ROKK Smart RDT-406
Producent: ROKK
Cena:

2 410,00 zł

Cena regularna: 2 770,00 zł

Cena netto: 1 959,35 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ławka do ćwiczeń prosta ROKK Heavy RPL-310 Ławka do ćwiczeń prosta ROKK Heavy RPL-310
Producent: ROKK
Cena:

1 155,00 zł

Cena netto: 939,02 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka regulowana ROKK Heavy RPL-189 Ławka regulowana ROKK Heavy RPL-189
Producent: ROKK
Cena:

1 990,00 zł

Cena regularna: 2 380,00 zł

Cena netto: 1 617,89 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ławka regulowana ROKK Heavy Wagon RPL-124 Ławka regulowana ROKK Heavy Wagon RPL-124
Producent: ROKK
Cena:

3 460,00 zł

Cena netto: 2 813,01 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka regulowana ROKK Heavy RPL-103 Ławka regulowana ROKK Heavy RPL-103
Producent: ROKK
Cena:

3 690,00 zł

Cena netto: 3 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka do trójboju siłowego ROKK Heavy RPT-0129 Ławka do trójboju siłowego ROKK Heavy RPT-0129
Producent: ROKK
Cena:

11 630,00 zł

Cena netto: 9 455,28 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka prosta ze stojakami ROKK Heavy RPT-172 Ławka prosta ze stojakami ROKK Heavy RPT-172
Producent: ROKK
Cena:

4 790,00 zł

Cena netto: 3 894,31 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka ze stojakami skos dodatni ROKK Heavy RPT-173 Ławka ze stojakami skos dodatni ROKK Heavy RPT-173
Producent: ROKK
Cena:

5 890,00 zł

Cena netto: 4 788,62 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka ze stojakami skos ujemny ROKK Heavy RPT-174 Ławka ze stojakami skos ujemny ROKK Heavy RPT-174
Producent: ROKK
Cena:

6 390,00 zł

Cena netto: 5 195,12 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Hip Thrust ROKK Heavy RPL-118 Ławka Hip Thrust ROKK Heavy RPL-118
Producent: ROKK
Cena:

1 990,00 zł

Cena regularna: 2 585,00 zł

Cena netto: 1 617,89 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ławka Hip Thrust ROKK Heavy RPL-217 Ławka Hip Thrust ROKK Heavy RPL-217
Producent: ROKK
Cena:

1 490,00 zł

Cena regularna: 1 925,00 zł

Cena netto: 1 211,38 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Modlitewnik siedząc (ławka Scotta) ROKK Heavy RPL-115 Modlitewnik siedząc (ławka Scotta) ROKK Heavy RPL-115
Producent: ROKK
Cena:

2 925,00 zł

Cena netto: 2 378,05 zł

szt.
zobacz więcej

Ławka treningowa - filar każdej siłowni

Trudno sobie wyobrazić siłownię domową, czy komercyjną bez ławki treningowej. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest to najbardziej niezbędny sprzęt w każdym klubie. Strefa wolnych ciężarów, w której znajdują się ławki, to intensywnie oblegane i eksploatowane miejsce, dlatego bardzo ważne jest, aby ilość i jakość dostępnych ławek treningowych pozwalała na swobodne i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń wszystkim chętnym.

Stan ławek treningowych ma ogromne znaczenie na postrzeganie siłowni przez jej klientów. Stare i wysłużone przyrządy do ćwiczeń z pewnością nie pomogą budować marki Twojego klubu, dlatego jeśli Ty widzisz potrzebę wymiany sprzętu do ćwiczeń, to z pewnością widzą to Twoi klienci.

 

Ławki do ćwiczeń dopasowane do potrzeb

Produkujemy mocny sprzęt do ćwiczeń, który przystosowany jest do pracy w najcięższych warunkach, jednak badając potrzeby klientów, doszliśmy do wniosku, że nie każdy potrzebuje ławek do ćwiczeń o największej wytrzymałości.

Stworzyliśmy 2 linie produktów: Smart - do zastosowań domowych oraz Heavy - do siłowni komercyjnych.

Ławki do siłowni komercyjnych

Seria Heavy jest przystosowana do trudnych warunków, jakie jakie występują w najbardziej obleganych miejscach. Najlepsze surowce wykorzystane do produkcji, przemyślane konstrukcje oraz dbałość o szczegóły wykonania sprawiają, że nasze ławki treningowe wzbudzają zaufanie klientów siłowni i pomogą budować jej profesjonalny wizerunek.

Ławki do siłowni domowych

Seria Smart to klasa premium ławek przeznaczonych do użytku prywatnego. To produkty, które zaskakują jakością nawet najbardziej wymagających klientów. Ćwicząc w warunkach domowych musimy zadbać o uniwersalność sprzętu, dlatego nasze ławki z linii Smart dają wiele możliwości zmiany konfiguracji, a przy tym dają pewność, że nawet w przypadku szybkiego progresu, nie będzie potrzeby wymiany sprzętu na nowy.

Ławki do siłowni firmowych

Coraz częściej dobrze zarządzane firmy budują sale treningowe dla swoich pracowników, aby zadbać o ich zdrowie fizyczne i dobre samopoczucie. Do siłowni firmowych można wykorzystać ławki treningowe zarówno z serii Heavy, jak i Smart, przy czym dobór ławek treningowych do firmy należy uzależnić od przewidywanej intensywności użytkowania, potrzeb samych pracowników oraz dołączonej gwarancji. Nie wiesz jaki sprzęt do ćwiczeń wybrać do firmy? Daj nam znać, wybierzemy optymalny zestaw.

 

Nie tylko wyciskanie

Wyciskanie to nie jedyne ćwiczenie które możesz wykonywać na naszych ławkach treningowych. Większość modeli posiada zaczepy do gum oporowych, które znacznie rozszerzają ich funkcjonalność. Bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą szeroki zakres ćwiczeń możliwych do wykonania również takich, do których niepotrzebne jest obciążenie.

Oprócz klasycznych ławek do ćwiczeń pod stojaki i power racki, mamy w ofercie specjalistyczny sprzęt, jak ławka modlitewnik, która pomaga optymalnie rzeźbić biceps, czy ławka Hip Thrust, która najlepiej aktywuje mięśnie pośladków. Wszystkie te ławki zostały zaprojektowane tak, aby były bezpieczne i komfortowe dla ich użytkowników.

 

Ławki treningowe proste i regulowane

Ławka prosta to specjalistyczny sprzęt, bardzo często wybierany przez osoby, które chcą poprawić swoje wyniki w wyciskaniu. Nie posiada regulacji pochylenia oparcia, tym samym nie posiada szczeliny, co docenią osoby praktykujące wyciskanie dużych ciężarów.

Nasze ławki proste są szerokie, stabilne i bardzo wytrzymałe. Ten sprzęt tak naprawdę nie ogranicza nas jedynie do wyciskania, może pełnić rolę siedziska, na którym wykonamy wiele ćwiczeń w pozycji siedzącej.

Kolejnym atutem ławek treningowych prostych jest ich cena. Mniej skomplikowana konstrukcja względem ławek regulowanych sprawia, że ich cena jest bardziej atrakcyjna.

Ławka regulowana to połączenie swobody z uniwersalnością. Dzięki regulacji oparcia i siedziska, możemy wykonać trening niemal wszystkich partii ciała. Regulacja kąta pochylenia oparcia i siedziska zwiększa możliwości treningowe i pozwala ograniczyć się do jednego urządzenia, co w warunkach domowych pozwala zaoszczędzić dużo przestrzeni.

Ławka treningowa regulowana to inwestycja, która bardzo szybko przyniesie efekty. Przy szybkim osiągnięciu progresu siłowego będziemy zmuszeni szukać kolejnych celów treningowych i nowych zestawów ćwiczeń, a ławka regulowana z pewnością to umożliwi.

 

Praktyczne i funkcjonalne ławki do ćwiczeń

W naszych ławkach przewidzieliśmy wiele użytecznych funkcji, które sprawiają, że nasz sprzęt jest praktyczny w każdej siłowni, domowej i komercyjnej, nieważne czy ćwiczysz na podłożu podatnym na zarysowania, bądź na gumowych matach.

Wszystkie nasze ławki zabezpieczone są gumowymi osłonami, które nie tylko chronią sprzęt i podłoże, ale też ograniczą możliwość przesuwania się sprzętu.

W naszych ciężkich przyrządach do ćwiczeń zadbaliśmy o łatwe ich przemieszczanie i wyposażyliśmy sprzęt w kółka transportowe i ergonomiczny uchwyt.

Oferujemy modele ławek, które posiadają uchwyty do gum oporowych. Gumy są często wykorzystywane do rozgrzewki i ćwiczeń z wolnym ciężarem.

W ławkach regulowanych zastosowaliśmy bardzo proste mechanizmy regulacji kątów oparcia, które są łatwe w obsłudze. Dzięki nim nie musisz martwić się, że coś się zgubi.

 

Co odróżnia nasze ławki treningowe od konkurencji?

  • Nie prowadzimy produkcji masowej, przez co do każdego zamówienia podchodzimy z największą uwagą, dbając o każdy detal. Wybierając markę ROKK, masz pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby wysłany do Ciebie produkt był potwierdzeniem staranności wykonania i najwyższej jakości materiałów.

  • Wykończenie jest dla nas bardzo ważne, ale to ergonomia sprawia, że trening na ławkach jest komfortowy. Wymiary naszych ławek treningowych sprzyjają odpowiedniemu ułożeniu się, a opracowana przez nas, szeroka tapicerka zapewnia równowagę i wygodne podparcie.

  • Nasze ławki montujemy przed spakowaniem i wysyłamy do klientów niemal gotowe do użytku.

  • Nasz produkt od pomysłu, przez projekt i wykonanie jest polski. Dbamy o to, aby wszystkie podzespoły i surowce wykorzystywane w naszych ławkach treningowych były od polskich dostawców.

  • Ciągle udoskonalamy nasz sprzęt. Jeśli masz pomysły na modyfikacje, które pozwolą go przystosować do Twoich indywidualnych potrzeb, opowiedz nam o nich, a sprawdzimy czy są możliwe do wdrożenia. Jeśli tak, to wprowadzimy je do Twoich produktów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl